Jak skutecznie zredukować rozstępy? Sprawdź!

Rozstępy na brzuchu

Wiele Kobiet zmaga się z pogorszeniem samopoczucia, przy pojawieniu się rozstępów po ciąży. Zaczynają szukać domowych sposobów na ich zredukowanie, przeszukują drogerie chcąc znaleźć produkty, które poprawią stan ich skóry. Czy faktycznie można liczyć na to, że sama pielęgnacja rozwiąże ten problem? Niekoniecznie. Jeżeli zależy Ci na oczekiwanych rezultatach, warto, żebyś postawiła na kompleksowe rozwiązania i poza pielęgnacją w domu udała się do renomowanego salonu kosmetycznego, gdzie specjalista dobierze dla Ciebie sprawdzone zabiegi kosmetyczne.

Laserowe usuwanie rozstępów - jak wygląda zabieg?

Jednym  z proponowanych zabiegów, które pomagają redukować widoczność rozstępów jest laser. W trakcie laseroterapii wykorzystywany jest laser frakcyjny, który działa punktowo na rozstęp miejsce, przy miejscu. To niezwykle precyzyjna metoda, która działa bezpośrednio na zmienioną skórę nie wpływając na sąsiadujące tkanki. Laser dociera także do głębszych warstw naskórka przez co, zwiększa skuteczność zabiegu. 

Laserowe usuwanie rozstępów wykonujemy w serii. Zazwyczaj jest to ok. 6-10 zabiegów, w odstępach, co 4 tygodnie. Zawsze przed rozpoczęciem terapii wykonujemy bezpłatną konsultację z kosmetologiem. Podczas takiego spotkania kosmetolog dokładnie ogląda skórę i może ocenić ile mniej więcej zabiegów jest potrzebnych dla uzyskania najbardziej optymalnych rezultatów. 

Karboksyterapia na rozstępy

Karboksyterapia, to kolejna świetna propozycja terapii dla skóry, która pozwoli Ci na skuteczną redukcję rozstępów. To zabieg polegający na śródskórnym podawaniu medycznego dwutlenku węgla, przy pomocy iniekcji. Bardzo często kobiety zmagające się z rozstępami korzystają z karboksyterapii i są zadowolone z uzyskanych rezultatów. Jak działa karboksyterapia? Przede wszystkim poprawia ukrwienie skóry i wyrównuje jej koloryt. Dodatkowo działa aktywizująco na włókna kolagenowe, przez co wygładza powierzchnię skóry pokrytą rozstępami. Decydując się na zabiegi karboksyterapii, podobnie, jak w przypadku lasera frakcyjnego, wykonujemy bezpłatną konsultację z kosmetologiem, który ocenia stan skóry a także wyklucza możliwe przeciwwskazania do terapii medycznym dwutlenkiem węgla. 

Modelowanie sylwetki i redukcja rozstępów dzięki endermologii

Przyszedł czas, żeby powiedzieć Ci trochę więcej na temat endermologii. To nowoczesna, a zarazem niezwykle przyjemna metoda modelowania sylwetki, która doskonale sprawdzi się także w przypadku redukcji rozstępów. 

Czym jest endermologia? To podciśnieniowy masaż skóry, który wykonywany jest przy pomocy specjalistycznej głowicy wyposażonej w dwie rolki. Zabieg doskonale wpływa na naszą skórę oraz tkanki podskórne. Poprawia mikrokrążenie dzięki czemu tkanki stają się lepiej dotlenione i odżywione. Na jaki efekt możesz liczyć po wykonaniu serii zabiegowej? Jędrniejszą i bardziej gładką skórę! Rekomendowana ilość zabiegów endermologii, to 10-20 zabiegów wykonywanych dwa razy w tygodniu. 

Mamy nadzieję, że ten wpis pomógł poznać najlepsze zabiegi gabinetowe, które sprawdzą się w przypadku skutecznego redukowania rozstępów! 

Artykuł sponsorowany